Yeni Başlayanlar İçin Eğlenceli ve Kolay Tığ Işi Kaktüs Modelleri

Kaktüs bu günlerde sadece tığ işi değil, aynı zamanda tüm zanaatkarlar dünyasında da çok popüler. Kaktüsler, aksesuarlarınızı güzelleştirmek için birçok dekoratif unsura ev dekorasyonunda yerini alıyor. Bu bitkinin yüzeyinde çam ağaçları olmasına rağmen, parlak kroşe ustaları veya zanaatkarlar onları yaptığında hala çarpıcı görünüyorlar. Ayrıca, evinize bitki eklemek, ortamı gerçekten değiştirebilir ve ruh halinizi taze ve mutlu edebilir. Ancak, herkes için mümkün değildir, özellikle bir ev sahibinin küçük çocukları veya evcil hayvanları varsa, evde dikenli bitkiler yetiştirmesi güvenli olmaz. Peki, evinizde gerçek kaktüs bitkileri yerine tığ işi kaktüs desenlerini evinize eklemeye ne dersiniz?

Tığ işi kaktüs modeli

Mekanınızın zarafetini ve güzelliğini arttırmak ve gerçek bir bitkinin doğal görünümünü elde etmek için tığ işi kaktüs modellerinden daha iyisi olamaz. Bu tığ işi kaktüs modelleri çok rahat ve masanıza, bahçenize veya odanıza sıcak bir dokunuş ve dekor katacak. Ayrıca, tığ işi kaktüs modelleri sadece az miktarda ipliğe ihtiyaç duyar ve bunları kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

Tığ Kaktüs Modellerinin Kullanım Alanları

Duvara asılı bir dekor, büyük bir açıklama yapmak için tığ işi süsleme, kroşe kaktüs aplikleri veya başka bir şey arıyorsanız, bu kroşe kaktüs desenleri listesi size evinizi stilize etmek için birçok fikir ve yol sağlayacaktır. Tığ işi becerilerinizi keskinleştirerek farklı dikişler, desenler, iplikler ve teknikler içerir. Bu tığ işi modellerinin iyi yanı, hepsinin birbirinden farklı olmasıdır, bu nedenle farklı ama istediğiniz kadar tığ işi kaktüs modelini seçme şansınız olacak!

Görülecek Diğer Modeller:

Tığ İplik Topu Kaktüs Modeli:

İplik top kaktüs deseni, kamgarn ağırlıklı iplik kullanılarak yapılan sevimli bir iplik top kaktüs içindir. Taban veya “pot” için yeşil kamgarn ağırlık ipliği kullandım. Çoğu iplik topundan daha küçüktü, bu yüzden kalıbı sığacak şekilde ayarladım. Kamgarn iplik ile saksı veya çiçek olmasını istediğinize bağlı olarak saksı boyutlarını veya çiçek boyutlarını kullanabilirsiniz. Her iki seçenek için de talimatlar kalıba dahil edilmiştir. İplik topu kaktüs, zanaat odanız için mükemmel bir projedir. Ayrıca sonbahar veya Şükran Günü için süslemenin eğlenceli bir yolu olurdu.

çılgınlık

Tığ işi Sevimli Kaktüs Peluş Deseni:

Ücretsiz Tığ Işi Sevimli Kaktüs Peluş Desen

En sevimli dikenli armut kaktüs ailesinden (Kirpi Kaktüsünü kim sevmez ki?) esinlenen bu tığ işi deseni, her şeyi ilginç tutan bir doku ile son derece kucaklanabilen bir peluş yapar. Tığ işi kaktüsünüz yumuşak, sevimli bir iplikle yapılacak ve kolları şekillendirmek için nervür ve kısa sıralar oluşturmak için kolay dikişler kullanacak. Gerçek bitkilere sahip olamasanız bile, çöl bitkisi bağımlılığınızla ilgilenmek için mükemmel olacaktır.

çılgınlık

Tığ Amigurumi Kaktüs Modeli:

Ücretsiz Tığ Amigurumi Kaktüs Modeli Bu sevimli 3 boyutlu kaktüs modeli, takip edilmesi kolay temel dikişler kullanılarak tığ işi. Evinizin veya ofisinizin dekoruna uyacak şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz. Tığ işi deseni, ana kaktüs tabanını tığ işi yapmak, yaprakları ve çiçekleri ayarlamak, ayrıntıları eklemek ve bitkinin birleştirilmesi için adım adım talimatları içerir. Kaktüs deseni, nihai sonuca hayran kalacak yeni başlayanlar ve ileri düzey kroşeciler için harika. Rahat ve sıcak kaktüs harika bir hediye seçeneği olacaktır.

çılgınlık

Tığ işi Saguaro Kaktüs Anahtarlık Modeli:

Ücretsiz Tığ Işi Saguaro Kaktüs Anahtarlık Modeli

çılgınlık

Tığ Köşeden Köşeye Kaktüs Battaniye Modeli:

Ücretsiz Tığ Köşeden Köşeye Kaktüs Battaniye Modeli

Köşeden köşeye çalışan bu süper hacimli battaniyeyi dikin. Ücretsiz bir eğitim videosu ve Bernat Bebek Battaniyesi tonlarını kullanarak renk çeşitlerinizi oluşturmanıza yardımcı olacak ipuçları içerir. Ters tek kroşe bordür, kenarların öne çıkmasını sağlar. Chris Simon’ın bu özgün tasarımı, yeni başlayanlar için mükemmel. Aplike çiçekler ekleyerek tasarıma zarafet katabilirsiniz ve basit bir bordür projenizi tamamlayacaktır. Bernat Super Value’da en sevdiğiniz Bebek Battaniyesi renklerinden seçim yaparken mevcut tüm renk seçeneklerini keşfedin!

çılgınlık

Tığ İşi Tavşan Kulaklı Kaktüs Modeli:

Ücretsiz Tığ İşi Tavşan Kulaklı Kaktüs Modeli Yeni tığ işi tavşan kulaklı kaktüs modelimiz (Opuntia microdasys) kalplerimizi eritiyor. Bu yeni klasik, sevimli bir ev veya ofis dekorasyonu yapar. Bu çiçekler çöl kumu için hazır! Deseni alın ve bahçeye çıkın ya da bulunduğunuz yerde yapın. Tavşan kulaklı kaktüsünüzü hemen kırbaçlayın! Tığ işi hızlı ve kolaydır; sizin veya arkadaşlarınız için mükemmel bir hediye olacak! Pek çok renk seçeneği ile bu sevimli kaktüs her eve veya ofise mükemmel uyum sağlar.

çılgınlık

Tığ Kaktüs Bere Modeli:

Ücretsiz Tığ Işi Kaktüs Bere Modeli

Bu kaktüs bere modeli çok sevimli ve kış gardırobunuza harika bir katkı olacak. Bir alıştırma olarak başlaması ve dikiş kombinasyonunun potansiyelini test etmesi gerekiyordu ve sonra ona aşık oldum. İkonik tığ işi çiçek bereden ilham alan bu varyasyon, modaya uygun bir görünüm veren hızlı ve kolay bir başlangıç ​​modelidir. Doku, hem kot pantolon hem de elbise kıyafetleriyle veya her durum için giymeyi kolaylaştırır! Bu kış mevsiminde sevdikleriniz için göz alıcı bir hediye seçeneği olacak.

çılgınlık

Tığ Işi Çöl Kaktüs Üst & Elbise Modeli:

Ücretsiz Tığ Işi Çöl Kaktüs Üst & Elbise Modeli

Tığ Çöl Kaktüs Üst ve Elbise Modelimiz bir goblen tığ işidir ve hem üst hem de elbise modelleri Xs ile 3XL arasında değişen bedenlerle gelir. Yeni başlayanlar ve her yaştan kaktüs severler için harika! Elbise size uyacak şekilde özelleştirilebilir ve bu modeli tüm sıcak havalarda giymek isteyeceksiniz! Muhteşem kaktüs topunuzu yaratmak ister misiniz? Desert Cactus Top & Dress, hem üst hem de elbise seçeneklerinde adım adım goblen tığ işi giysi modelidir. Bu modelin XS-XL bedenleri mevcuttur. Kaktüsünü giy!

çılgınlık

Tığ işi Crafty Kaktüs Yastık Modeli:

Ücretsiz Tığ İşi Kurnaz Kaktüs Yastık Modeli

Bu kaktüs yastığının deseni yeni başlayanlar için uygundur. Desende belirtilen iplik ve tığ kullanılarak proje sadece temel dikişlerle çok hızlı bir şekilde çalışır. Modelle birlikte dalga modelinin nasıl çalışılacağını gösteren bir video eğitimine bağlantı sağlanır. Bu, özellikle yeterince dikenli şeyler alamıyorsanız, herkesin hoşuna gidecek kolay bir model! Bu eğlenceli tığ işi şekerleme birçok isimle anılır – kaktüs yastığı, bitki yastığı, sulu yastık. Ama ona ne isim verirseniz verin, bu yastık dekorunuzu diğerlerinden ayıracak.

çılgınlık

Tığ işi Kaktüs Bardak Modeli:

Ücretsiz Tığ Işi Kaktüs Bardak Modeli

Tığ Kaktüs Altlığı Modelimiz çok basit bir tığ işi tekniği ile yapılmış eğlenceli ve kolay bir projedir. Bu bardak altlığı seti, evinize mükemmel miktarda boho havası katacak. Ayrıca ürünle birlikte verilen 24 kaktüsten herhangi birini tek tek tığlayabilir ve bir yer kartı tutacağı olarak kullanabilir veya duvar resmi olarak kullanmak için bir duvara asabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve ailenizi kesinlikle etkileyecek bu tuhaf ve eğlenceli Kaktüs Altlıkları ile tığ işi dünyasının kapılarını açın. Bu eğlenceli bardak altlıkları, kroşe becerilerinizi göstermenin ve evinizi daha davetkar hale getirmenin harika bir yoludur.

çılgınlık

Tığ Kaktüs Bardak Modeli:

Ücretsiz Tığ Işi Kaktüs Bardak Modeli

çılgınlık

Çiçekli Çelenk Deseni:

Çiçekli Çelenk Deseni

Bu Kaktüs Çelenk Tığ Deseni ile beyaz duvarlarınıza çok yönlülük ve renk patlaması getirin. Güzelliğini ve çekiciliğini arttırmak için taze titreşimlerde yapın veya seçiminize ve çiçek dokunuşuna göre de verilebilir. Bu nedenle, evinize mevsimlik bir dekor hazırlayın ve tığ işi kaktüs deseni kullanarak bu çelenk ile tığ becerilerinizi geliştirin.

iplik esintileri

Kaktüs Süsü Tığ Deseni:

Kaktüs Süsleme Tığ Desen

Noel dekor fikirleri arıyorsanız ama biraz eğlenceli ve benzersiz bir dokuya sahipseniz, bu Kaktüs Süs Tığ Modeli sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca, tatil sezonunda ev dekorunuza boho bir dokunuş katacak. Yeni başlayanlar için temel dikiş alıştırmalarına da yardımcı olacak kolay ve hızlı bir tığ işi projesidir. Bu yüzden, odalarınızda sergileyin veya Noel ağacınıza bir Noel süsü olarak asın!

ıslık çalmak

Sevimli Mini Çöl İlhamlı Aplike Deseni:

Aplike Desen

Tığ aplikler, tığ işi şapkalarınıza, tığ işi çantalarınıza veya diğer tığ işi aksesuarlarınıza ekstra süslemeler ve güzellikler eklemek için kullanılabilir. Peki neden bu aplikleri bitkili bir görünümde yapmıyorsunuz? Bu Kaktüs Aplike desenini tığ işi yapın ve eşyalarınızı güzelleştirin. Tek parça çalışır, bu nedenle parçalarını ayrı ayrı birleştirmek sizi rahatsız etmez. Ayrıca, evinize de kurnaz bir görünüm kazandıracak harika bir zula projesi olduğunu kanıtlayacaktır.

çılgınlık

Kalem Rahat Desen:

Kalem Rahat Desen

Kalemlerinizi, farklı renklerde ücretsiz kroşe kaktüs desenlerinin eğlenceli bir görünümünü vererek rahatlatın. Tığ işi yeteneğinizi geliştirmek ve benzersiz ama gerçekten ilginç bir şey yaratmak harika bir deneyim olurdu. Yeni başlayanlar için zor bir iş olabilir, ancak adım adım talimatları izleyerek bu kalem şekerlerini biraz daha kolay örebilirler!

çılgınlık

Ev Dekorasyonu İçin İğnelik Deseni:

Ev dekorasyonu için iğnelik deseni

Tığ işi kaktüs bitkilerinin ve mason kavanozlarının mükemmel bir şekilde kullanılması ne kadar önemli. Kavanoz el sanatlarının harika ve işlevsel şeyler yaptığını ve tığ işi desenlerle birleştirilirse şekerin üzerine krema gibi işleyecek harika bir proje olacağını hepimiz biliyoruz. Böylece, bu Kaktüs İğnelik Tığ Deseni, zanaat odanız için de harika çalışacak, bu, tüm artık hurda ipliklerinizi ve işe yaramaz mason kavanozlarını nasıl kullanabileceğinize dair yeteneğinizi ve zekanızı gösterecek!

çılgınlık

About admin

Check Also

Kolay tığ işi yüksek belli etek

Paylaşmak önemsemektir! Bu kolay ve hızlı yüksek belli etek ücretsiz modelini adım adım ayrıntılı video …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir