Ücretsiz Yazdırılabilir Şükran Günü Cootie Catcher / Joke Teller

Bu ücretsiz yazdırılabilir ile dakikalar içinde kendi Şükran Günü Cootie Catcher / Joke Teller’ınızı yapabilirsiniz! Bu gönderi, bu siteyi size hiçbir ek ücret ödemeden desteklemeye yardımcı olan bağlı kuruluş bağlantıları içerir.

Çocukken kedi avcılarına takıntılıydım (gerçi onlara her zaman “falcılar” derdim). başka kimse var mı??

Son zamanlarda çocuklarım da onları her zaman yapıyor ve Şükran Günü temalı bir kuğu yakalayıcının çok eğlenceli olacağını düşündüm, bu yüzden tatilden ilham alan bazı baba şakaları topladım, bazı küçük Şükran Günü karakterleri çizdim ve paylaşmak için bunu yazdırılabilir hale getirdim. hepiniz!

Bu kurt avcısına şakacı diyorum çünkü sana bir servet vermek yerine, sevimsiz, cılız bir Şükran Günü temalı şaka alıyorsun!

(PS Bu yazının sonunda, kaçırmak istemeyeceğiniz daha da şirin ÜCRETSİZ Şükran Günü basılabilirleri var!)

Şükran Günü Şakası Nasıl Yapılır:

Bu oldukça kolay, millet! Bu proje için sadece birkaç şeye ihtiyacınız var.

Şükran Günü Cootie Catcher Malzemeleri:

Adım bir. Şaka Teller yazdırın.

Bu yazının sonundaki bağlantıdan ücretsiz çıktıyı aldıktan sonra, letter boyutlu beyaz kopya kağıdına yazdırmak isteyeceksiniz.

İkinci adım. Kesmek.

Ardından, fıkra anlatıcısının dış kenarlarını kesin. Eğer varsa, bu adım için bir kağıt düzeltici kullanmanızı öneririm, ancak makas da gayet iyi iş görür.

Adım üç. Katlamak.

Ardından, katlama zamanı!

  1. Karenin zıt köşelerini sıralayarak, iki çapraz çizgi boyunca cips yakalayıcıyı ikiye katlayarak başlayın. Puan almak ve ardından açmak için basın.
  2. Ardından, yazdırılan taraf aşağı bakacak şekilde her köşeyi karenin kırışık orta noktasıyla hizalayın ve katlamak için bastırın.
  3. Dört köşenin tamamı merkeze katlandıktan sonra, otu yakalayıcıyı ters çevirin ve her köşeyi merkez noktaya katlama işlemini tekrarlayın.
  4. Tekrar ters çevirin ve her iki tarafta iki kare olacak şekilde ikiye katlayın. İndeks bulucunuzu ve baş parmağınızı her iki taraftaki iki kanattan geçirin.

Adım dört. Bazı Şakalar Anlatın!

Şükran Günü Cootie Catcher’ın tamamen katlandığında, bazı şakalar için hazırsın! Daha önce böyle bir falcı/şakacı kullanmadıysanız, işiniz çok kolay!

Şakacınızı nasıl kullanacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  1. Bir arkadaşınızın kare panellerdeki dört Şükran Günü karakterinden birini seçmesini sağlayın – balkabağı, hindi, turta veya meşe palamudu.
  2. Seçtikleri kelimedeki her harf için, her harfle hangi tarafı açtığınızı değiştirerek, cootie tutucuyu bir kez açıp kapatın.
  3. Ardından, arkadaşınızın görünen sayılardan birini seçmesini sağlayın.
  4. Seçtikleri her numara için kuğu yakalayıcının alternatif taraflarını açıp kapatarak, seçilen numara için ikinci adımı tekrarlayın.
  5. Yine, arkadaşınızın görünen sayılardan birini seçmesini sağlayın.
  6. Kapağı açın ve seçilen numaranın altındaki şakayı okuyun.

Bu kadar! Ücretsiz yazdırılabilir belgenizi almaya hazır mısınız?

Ücretsiz Yazdırılabilir Şükran Günü Cootie Catcher

Üzerinde balkabağı, hindi, meşe palamudu ve bir parça turta çizimleri olan pembe, turuncu ve bordo renkli bir kıç yakalayıcı/şakacı tutan iki el.

Yazdırılabilir dosyayı almadan önce, bu resmi sabitlerseniz memnun olurum. Ücretsiz basılabilir ürünlerimizi duyurmak, onları özgür tutmanıza yardımcı olur! ?

Lütfen aklınızda bulundurun: Bu yazdırılabilir yalnızca kişisel kullanım için ücretsizdir. Lütfen hiçbir şekilde satmayın veya yeniden dağıtmayın.

Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda, şakacı/cootie yakalayıcının PDF dosyası indirilecektir. PDF dosyasını açmak için cihazınızda yüklü Adobe Reader gibi bir PDF okuyucuya ihtiyacınız olacak.

ÜCRETSİZ YAZDIRILABİLİR TEŞEKKÜR EDERİM COOTIE CATCHER JOKE TELLER’I EDİNİN

Daha fazla Şükran Günü basılabilirine hazır mısınız?

Ücretsiz Şükran Günü Yazdırılabilirleri

çıkartmalar, etkinlikler, oyunlar ve duvar sanatı dahil olmak üzere şükran günü yazdırılabilir kolajı

Mutlu Baskı ve Mutlu Üretim!

imza okuma xoxo alexis

About admin

Check Also

Sergen Yalçın'dan kadroda 2 değişim! – Fanatik

Başkan Ahmet Nur Çebi ile önceki akşam gerçekleştirdiği tehlikeli sonuç zirvede, kendisine ve futbolcularına güvendiğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir