Ücretsiz Mutlu Yıllar Eskiz / Folyo Quill SVG

Silhouette, Cricut veya Brother makinenizle doğum günü folyo tüyü veya eskiz projeleri oluşturmak için bu ücretsiz Mutlu Yıllar Tek Satır/Çizim SVG dosyasını kullanabilirsiniz. Ayrıca birinin özel gününü ekstra özel kılmak için 19 ücretsiz doğum günü kesme dosyası daha alın! Bu gönderi, bu siteyi size hiçbir ek ücret ödemeden desteklemeye yardımcı olan bağlı kuruluş bağlantıları içerir.

Bugün sizlerle paylaşmak için yeni bir ücretsiz SVG dosyam var! Bu, diğer serbest kesim dosyalarımdan biraz farklı, çünkü gerçekten bir eskiz veya folyo tüy dosyası yerine dosya kesmek.

Silhouette ve Cricut makinelerimi eskiz veya çizim makinesi olarak kullanmanın büyük bir hayranıyım ve bu dosya özellikle tek bir satırdan oluştuğu için bu şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Bu tasarım, bir eskiz kalemi veya folyo tüy elektronik kesme makinenize yüklenir.

Silhouette makinenizle nasıl çizim yapacağınızı öğrenmek ister misiniz? Siluetinizle çizim yapmak için başlangıç ​​kılavuzumla buradan başlayın.

Bu tasarımı basit bir folyolu doğum günü kartı yapmak için kullandım, ancak tasarımı bir hediye etiketi, çıkartma veya istediğiniz herhangi bir projede kullanabilirsiniz!

Happy Birthday Cake Sketch SVG’ye ek olarak, bu yazının sonunda indirmek için 19 ücretsiz doğum günü SVG kesim dosyası daha bulabilirsiniz!

DIY Mutlu Doğum Günü Folyo Quill Kartı

Bu proje süper basit. Birkaç dakika içinde güzel bir şekilde folyolanmış bir karta sahip olabilirsiniz! İşte kendinizinkini nasıl yapacağınız:

Verim: A2 Boyutunda Doğum Günü Kartı

Kendi Folyo Quill’inizi Yapın Mutlu Doğum Günü Kartı

Kendi Folyo Quill'inizi Yapın Mutlu Doğum Günü Kartı

Bu güzel folyolu doğum günü kartını dakikalar içinde yapmak çok kolay!

Hazırlık zamanı
5 dakika

Aktif Zaman
10 dakika

Toplam zaman
15 dakika

Zorluk
Acemi

Malzemeler

 • Kart Stoğu
 • folyo tüy
 • Folyo
 • Elektronik Kesme Makinesi (Siluet, Cricut veya Brother)

 • Ücretsiz Doğum Günün Kutlu Olsun Tek Satır SVG Tasarımı (aşağıdaki bağlantıda mevcuttur)

Talimatlar

  1. Kesme makinesi yazılımınızda eskiz/folyo tüy kart tasarımını açarak başlayın. Tasarımı kartınızın ön tarafına sığacak şekilde ölçeklendirin ve makinenizin tasarımı çizip kesmesini istediğiniz yere kesme matınızın üzerine yerleştirin.
  2. Folyo kalemi bir usb çıkışına takın ve en az beş dakika ısınmasına izin verin. Kartım için orta folyo tüy ucunu kullandım.
  3. Kart stoğunuzu kesme matınızın üzerine yerleştirin ve ardından makinenin Mutlu Yıllar pastası tasarımını çizeceği bir folyo parçasını yerleştirmek için washi bant kullanın.
  4. Folyo tüyü makinenize uygun folyo tüy adaptörünü kullanarak makinenize yerleştirin (Cameo 4 kullanıyorsanız, folyo tüyü o makineyle kullanmayla ilgili ipuçları için bu gönderiye bakın).
  5. Tasarım yazılımınızda, tasarımın folyo tüy kısmını çizim/çizim için makineye gönderin.
  6. Paspasınızı boşaltmadan, folyo tüyü standart bir kesme bıçağıyla değiştirin, folyoyu kartondan dikkatlice çıkarın ve kesim için kart kesim çizgilerini gönderin.
  7. Kartı kesme matınızdan çıkarın ve ikiye katlayın.

Bu ücretsiz eskiz/folyo tüy dosyasını almaya hazır mısınız?

Ücretsiz Mutlu Yıllar Tek Satır / Eskiz / Folyo Quill SVG Design

Freebie’nizi almadan önce lütfen yukarıdaki resmi sabitleyin! Ücretsiz SVG dosyalarımızı duyurmak, onları ücretsiz tutmamıza yardımcı olur! ?

Lütfen aklınızda bulundurun: Bu dosya yalnızca kişisel kullanım için ücretsizdir (kendiniz için veya hediye olarak bir şeyler yapmak). Yaptığınız ve sattığınız ürünler için bu tasarımları kullanmak isterseniz BURADAN dükkanımdan sınırlı ticari kullanım lisansı satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda, tasarımın iki versiyonunu içeren bir ZIP dosyası alacaksınız – biri sadece tek çizgi/taslak tasarımı ve diğeri kart yapmak için yerleşik kesim çizgileri. Zip, SVG, DXF, EPS ve PNG dosya türlerini içerir. Tek tek dosyaları kesme makinesi yazılımınızda açmadan önce dosyayı açmanız gerekecektir.

Siluet Kullanıcıları için Not: SVG dosyalarını açmak için Silhouette Studio Designer Edition’a ihtiyacınız olduğunu unutmayın! Tasarımın DXF ve PNG sürümlerini Silhouette Studio’nun temel sürümüyle açabilirsiniz. Farklı dosya türleri ve Silhouette’inizle çalışma hakkında daha fazla bilgi edinin.

ÜCRETSİZ MUTLU DOĞUM GÜNÜ SKETCH/FOIL QUILL SVG DOSYASINI BURADAN EDİNİN

Daha fazla doğum günü projesi fikri mi arıyorsunuz? Aşağıdaki tasarımcı arkadaşlarımdan gelen süper sevimli doğum günü svg kesim dosyalarının hepsini kaçırmayın!

Ücretsiz Doğum Günü SVG Kesim Dosyaları

yirmi ücretsiz doğum günü svg kesme dosyası projelerinden oluşan kolaj

Peki! Bugünlük bu kadar. Mutlu Yapım!

imza okuma xoxo alexis

About admin

Check Also

SON DAKİKA: Bakan Alim'den 3600 ek gösterge açıklaması – CNN Türk

İstanbul uçakları Antalya’ya indi 25 yaşındaki hemşire korona virüse yenik düştü Kadıköy’de lodos dev dalgalara …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir