Tığ Büyük Kabuk Dikiş – Naztazia ®

Tığ Işi Büyük Kabuk Dikiş Premium Desen
Tığ Işi Büyük Kabuk Dikiş Premium Desen

Büyük Kabuk Dikiş Deseni Nasıl Tığ Yapılır

Bu kroşe büyük kabuk dikiş deseni battaniye, şal, eşarp ve daha fazlası için güzeldir. Aynı zamanda hızlı ve kolay çalışır.

Tığ Işi Büyük Kabuk Dikiş Premium Desen
Tığ Işi Büyük Kabuk Dikiş Premium Desen

Büyük Kabuk Dikiş Deseni

Bu dikiş deseni zincirler, tek kroşe dikişler ve çift kroşe dikişlerden oluşur. Dört sıralı bir modeldir. Kabuk dikişleri iki sıra çift kroşe dikişle yapılır. İlk sıra bir dizi çift kroşe dikiş içerirken, ikinci sıra aralarında zincirlerle aynı dikişleri içerir.

Bu dikiş desenini birkaç battaniye için kullandım. Bunu ayrıca atkı ve şal gibi giyim aksesuarları için de kullandım. Bunun güzel bir hırka için ana dikiş olarak kullanıldığını da görebiliyorum!

İplik ve Kanca Bilgileri

Bu örnek için, G 4 mm kroşe kancasıyla birlikte zulamdan kamgarn ağırlıklı iplik kullanıyorum. Gevşek tığ işi yaptığım için, benim için en uygun olan daha küçük bir kanca buluyorum. Daha dar tarafta biraz tığ işi yaparsanız, H 5 mm veya daha büyük bir kanca kullanmaktan çekinmeyin.

Ayrıca bu desenle iki satırda bir renkleri değiştiriyorum. Bununla birlikte, rengi daha sık veya daha az sıklıkta değiştirmekten çekinmeyin. Bu model aynı zamanda düz bir renkte harika görünüyor.

Her zaman olduğu gibi, bu bir dikiş modelidir. Dikiş desenleri herhangi bir ipliği ve ilgili kancayı kullanabilir. Bu desenle daha hafif bir iplik kullanmak istiyorsanız, önerilen kanca boyutu için iplik etiketine bakın ve bununla başlayın. Dikişler çok gevşek veya çok sıkı görünüyorsa, kanca boyutunu yukarı veya aşağı ayarlayın.

Battaniye Eğitimi

Daha önce de belirtildiği gibi bu, giyim, aksesuar, ev dekoru öğelerinin yanı sıra battaniyeler için de kullanılabilen bir dikiş modelidir. Bir dikiş desenini battaniyeye dönüştürmek için yardıma ihtiyacınız varsa, BURAYA Dikiş Kalıbından Battaniye Nasıl Yapılır!

Yazılı Desen

Öncelikle aşağıdaki linke tıklayın. Ardından, yazılı desen telefonunuza, tabletinize veya bilgisayarınıza indirilecektir. PDF formatındadır. Son olarak, indirme klasörünüze erişin ve açmak için dosyaya tıklayın.

LÜTFEN DİKKAT BU BİR PREMIUM DESENDİR. ŞİFRE KORUMALIDIR. ŞİFRE VİDEODA VERİLMEKTEDİR, KÜÇÜK BİR ÜCRETLE MEVCUTTUR VİDEO LİNK İÇİN AŞAĞIYA BAKINIZ.

Tığ Işi Büyük Kabuk Dikiş Premium Desen

Bu kalıbı siz mi yaptınız yoksa bu tekniği mi kullandınız? Beni Instagram’da etiketle @naztazia veya Facebook’ta @naztazia veya Tiktok’ta @naztazia. etiketini de kullanabilirsiniz. #naztazia bu ve diğer sosyal medya sitelerinde

Facebook Videosu

Bu bir Premium Facebook videosudur. Ulaşmak için küçük bir ücret var. Küçük ücreti ödediğinizde, videoya sonsuza kadar erişebileceksiniz. Dilediğiniz kadar görüntülemek için çekinmeyin!

About admin

Check Also

Son dakika | Mansur Yavaş'tan Bahçeli'ye cevap geldi – Cumhuriyet

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Ankara’daki Alparslan Türkeş etkinliğinde çıkan kavga sebebiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir