Şanlıurfa'da evlatları takip ederek tacizde bulunan zanlı yakalandı – Ensonhaber

27 Aralık 2021 zamanı ile 12 Ocak 2022 tarihleri içinde Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 3 kız evladı tacize uğradı.
27 Aralık 2021 tarihinde yaşanmış olan ilk vakada sofra silkelemek için evlerinin önüne çıkan 8 yaşındaki kız evladı, cinsel tacize uğradı.
7 Ocak 2022 tarihinde yaşanmış olan ikinci vakada ise 10 yaşındaki kız evladı, fırından ekmek aldıktan eve geri dönerken kendisini takip eden şahsın cinsel tacizine uğradı.
12 Ocak 2022 tarihinde yaşanmış olan son vakada ise ekmek almak için markete giden 7 yaşındaki kız evladı, kendisini takip eden kişi tarafınca sıkıştırıldığı çıkmaz sokakta rahatsız etme edildi.
Şanlıurfa’da evlatları takip ederek tacizde bulunan zanlı yakalandı VİDEO


Ailelerin şikayeti üstüne emek harcama başlatan Suruç İlçe Güvenlik Müdürlüğü Çocuk Şubesi ekipleri, zanlıyı yakalamak için yüzlerce kamera kaydını inceledi. Meydana getirilen incelemede şahsın 26 yaşındaki yabancı uyruklu E.İ. olduğu tespit edildi. Zanlı, polisin operasyonuyla evinde gözaltına alındı.
Evli ve 1 çocuk babası olduğu öğrenilen kişi emniyete götürüldü. Emniyete götürülen çocuklar da şahsı teşhis etti. Şüpheli emniyetteki işlemlerinin peşinden çelik yelek giydirilerek adliyeye sevk edildi.
Şanlıurfa da çocukları takip ederek tacizde bulunan zanlı yakalandı #2
Tacize uğrama anları güvenlik kameralarına da yansıyan ufaklıklara ruhsal destek verilirken zanlının eşi ve evladı da emniyete götürüldü. Takımlar, zanlının kendi çocuğunu da cinsel yönden istismar edip etmediğini araştırıyor. Vakayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Şanlıurfa da çocukları takip ederek tacizde bulunan zanlı yakalandı #3

source

About admin

Check Also

İletişim Başkanı Altun, Sırbistan Cumhurbaşkanı'nın dikkatini çeken anekdotu paylaştı – Sputnik Türkiye

Sırbistan Cumhurbaşkanı Sayın Aleksandar Vucic: “Başka hiçbir ülkede görmedim. Rüzgar halıları kaldırdığında baktım ki kameramanı, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.