Rıdvan Dilmen TFF'yi elde etti: Bu bir operasyondur – Odatv

Tarayıcınız güncel değil
Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, geçen hafta oynanan Çaykur Rizespor-Beşiktaş maçında yaşanmış olan bir pozisyon ile ilgili bir belge paylaştı.
Maçın hakemi Alper Ulusoy tarafınca Beşiktaş’a operasyon çekildiğini özetleyen Rıdvan Dilmen, şunları söylemiş oldu:
“Bunu servis yaptılar. Geçen hafta 10 tane maç oynandı. 10’larca pozisyon var mı VAR’lık. Elemişler elemişler 5-6 pozisyon yazmışlar. Bu, bir operasyondur. Bu belgeyi, tüm hakemlere atmışlar. VAR hakemlerine… Şerefim üstüne yemin ediyorum hiçbir hakemden de almadım bunu.”
“Bir maçla ilgili istişare ediyorlar. Çaykur Rizespor-Beşiktaş… Beşiktaş’a diyor ki ‘bizlerden değil. Bu Rize’ye bir kıyak yaptılar’ diyor.
“Rizespor 20 nolu oyuncusu golü atmadan ilkin iki eliyle net bir halde Beşiktaşlı oyuncuyu itmektedir. Hakemin bu itmeyi gördüğünde faul kararını vermesi gerekirdi. Ek olarak itmenin sertliği ve tesiri de görüntülerden net olarak anlaşılmaktadır. Bu yüzden gol iptal edilmeliydi.”
“Şu demek oluyor ki diyor ki Ahmet Bey her hafta konuşuyorsunuz fakat… Bilmiyorlar mı Türkiye’nin bu belgeyi konuşacağını. Diyorlar ki; ‘Rize’nin attığı gol haksız’ “
Odatv.com
Tarayıcınız güncel değil

source

About admin

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Adana'daki metroya onay vermediğini söyleyen Karalar: Niye bilmiyoruz – Sputnik Türkiye

Adana'da trafik problemi metrosuz çözülmez. Sayın Cumhurbaşkanımızın 2. etabı onaylamasını bekliyorduk fakat onaylamadı. Niye onaylamadığını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.