Muharrem İnce: Sandık konulsa gene Erdoğan çıkar – Ensonhaber

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, ziyaretlerde bulunmak suretiyle Kayseri’ye geldi.
Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan İnce’ye bir gazeteci, Millet İttifakı cephesinde cumhurbaşkanlığı adaylığı tartışmasının devam ettiğini, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun isimlerinin geçtiğini aktarıp, bu konudaki değerlendirmesini sordu.
İnce, cumhurbaşkanlığı adaylığı mevzusunda kendilerini örnek almalarını isteyerek, partisinin cumhurbaşkanı aday talibi bulunduğunu açıkladı.
Tüm siyasal partilerin, üyelerinin önüne sandığı koymalarını öneren İnce, sözlerini şu şekilde sürdürdü:
“CHP’de cumhurbaşkanı adaylığı için adı geçen belediye başkanlarına da sesleniyorum, dikkatli olun, bana yaptıklarını size yapmasınlar. Sandıkları boş bırakırlar, haberiniz olsun.
Muharrem İnce: Sandık konulsa gene Erdoğan çıkar VİDEOBu işin bir tane doğrusu var, kişiye bakılırsa politika olmaz, ilkeye bakılırsa politika olur. Tayyip Erdoğan’ın bu şekilde bir korkusu var mı? Aday yapılmama diye bir korkusu var mı? Yok. Sandık konulsa gene Tayyip Erdoğan çıkar mı? Çıkar. Korkuyla koltuk korunur mu? Koyacaksın sandığı, kim çıkarsa cumhurbaşkanı talibi yapacaksın, bu kadar kolay.


Koltuklar insanlara mülk değildir. Babadan miras değildir. Ya çıkacaksın aslanlar şeklinde aday olup kazanacaksın ya da aday olamıyorsan vereceksin koltuğu.”
Muharrem İnce: Sandık konulsa yine Erdoğan çıkar  #2

source

About admin

Check Also

Gaziantep'te yoğun kar yağışı ulaşımı güçleştirdi – Ensonhaber

Kar yağışı sebebiyle Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Otoyolu’nun bazı bölümlerinde trafik akışı sağlanamıyor.Kent merkezinde ulaşım güçlükle sağlanırken, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.