Magic Circle Nasıl Tığ Yapılır – Crochet Hats’e Başlamanın En İyi Yolu, Kolay!

Sihirli çember, neredeyse hiç delik bırakmadan merkezi kapatabileceğiniz küçük bir dikiş halkası oluşturmanıza yardımcı olan bir kroşe tekniğidir. Şapkaların üstleri veya sepetlerin altları için mükemmeldir. Sihirli çember (sihirli halka olarak da bilinir) ustalaşması kolay bir tekniktir ve kroşe halkalarını başka bir şekilde nasıl başlattığınızı merak edeceksiniz!

Olduğu söyleniyor, kafanızı sarmak biraz zor olabilir. Ancak, bu fotoğraf öğreticisiyle, sihirli çemberin tüm sihirli faydalarını elde edebilmeniz için sizin için sihirli çemberin gizemini bir kez ve herkes için açığa çıkarmayı umuyorum.

Ve sihirli çemberi hareket halinde görmek istiyorsanız… Bu tığ işi tekniği için tam bir eğitim videosu hazırladım. Siz görsel öğrenenler videoyu bulabilirsiniz Burada:

Sihirli Çember Nasıl Tığ Yapılır

Temelleri nasıl tığ işi yapacağınızı biliyorsanız, bahse girerim bir kayma düğümüne zaten aşinasınızdır. Sihirli bir döngüyü basitçe gevşek bir kayma düğümü olarak düşünebilirsiniz. Sihirli çemberinize bir kayma düğümüyle aynı şekilde başlayacaksınız.

Sihirli çemberi tığ işi

İpliğimin kuyruk ucunu ikiye katlamayı ve sonra çapraz bir şekilde küçük bir ilmek yapmak için bir kez bana doğru bükmeyi seviyorum.

sihirli daire

Ardından, başparmağınızı ve işaret parmağınızı ilmek içine sokabilir ve çalışan ipliği (kuyruğu değil) parmaklarınızın arasına alıp ilmekten geçirebilirsiniz.

Ardından, çalışan ipliğinizi küçük ilmekinizden çektiğinizde, onu bir kayma düğümü gibi sıkıca çekmeye meyilli olabilirsiniz.

Ama eğer sıkı tutmazsan, bu senin sihirli çemberin! Üstteki küçük halka, kancanızı takacağınız yerdir. Ve büyük alt ilmek, ilk ilmeklerinizi işleyeceğiniz sihirli çemberdir.

Ardından, kancanızı bu küçük üst halkaya yerleştirebilirsiniz.

Ve ilk dikiş turunuza başlayın, sihirli çembere doğru ilerleyin.

Sonunda, THE MAGIC zamanı! Kuyruk ipinizi çekin ve tığ işi yaptığınız daire küçük bir büzme ipi gibi kapanacaktır.

Ve geriye yeni bir tığ işi şapkanın tepesi olmayı bekleyen mükemmel, sıkı bir dikiş halkası kaldı!

İşte aldın! Umarım bu adım adım sihirli daire fotoğraf eğitimini beğenmişsinizdir. Bu sizin için sihirli çemberi aydınlattıysa, bana bildirin! üzerine bir yorum bırakın Youtube videosu faydalı bulduysanız.

About admin

Check Also

Son dakika: Gaziantep'te bebeğe işkence! Türkiye'yi isyan ettiren görüntü… Cani 'baba' tutuklandı – Özgürlük

Gaziantep’in Şahinbey ilçesi Kahvelipınar Mahallesi’nde yaşayan Yunus Göç’ün, 3 aylık bebeği Cihan Göç’ü dövdüğü anların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir