Kağıthane'de döverek sürüklenen genç tabancayla vuruldu – Ensonhaber

Kağıthane’nin Sultan Selim Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde saat 03.15 sıralarında meydana gelen vakada, İzzet S. ile arkadaşı Mikdat Ç. cadde üstünde yürümeye başladı.
O esnada karşı taraftan gelen Akıllı A. ve Talha T. ile ‘Omuz atma’ meselesi yüzünden münakaşaya başladı. Münakaşa esnasında sinirlerine hakim olamayan iki taraf, kısa sürede kavgaya tutuştu. Kavga esnasında Talha T., İzzet S.’yi darbederek metrelerce sürükledi. İzzet S., Talha T.’den kurtulmaya çalışsa da bir süre başarı göstermiş olamadı.
Kağıthane’de döverek sürüklenen genç tabancayla vuruldu VİDEO


Kavga esnasında Akıllı A. ise darbettiği Mikdat Ç.’yi yanında getirmiş olduğu tabancayla ayağından vurup, arkadaşının yanına doğru gitti. Elindeki tabancayla tehditler savuran Akıllı A., Talha T.’nın darp etmiş olduğu İzzet A.’yı da bacağından vurarak vaka yerinden firar etti.
Vakası peşinden vatandaşların suç duyurusu üstüne vaka yerine sıhhat ve polis ekibi sevk edildi. Vaka yerine gelen sıhhat ekiplerinin yapmış olduğu ilk müdahale sonrasında bacaklarından yaralanan İzzet S. ve Mikdat Ç. ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Vaka yerindeki güvenlik kamera görüntülerini incelemeye alarak kaçan şüphelileri yakalamak için emek harcama başlatan Kağıthane İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri, Akıllı A.’yı ve Talha T.’yi kabahat aletleriyle beraber kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.
Emniyette ifadeleri alınarak adli işlemleri meydana getirilen Akıllı A. sevk edilmiş olduğu adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, Talha T. ise savcılık talimatıyla özgür bırakıldı.
Kağıthane de döverek sürüklenen genç tabancayla vuruldu #2
Kağıthane de döverek sürüklenen genç tabancayla vuruldu #3
Kağıthane de döverek sürüklenen genç tabancayla vuruldu #4
Kağıthane de döverek sürüklenen genç tabancayla vuruldu #5

source

About admin

Check Also

İngiltere, Ukrayna'ya tabanca gönderiyor – Cumhuriyet

İngiltere Müdafa Bakanı Ben Wallace, Rusya’ya karşı savunmasını güçlendirmesi için Ukrayna’ya kısa menzilli tanksavar roket …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.