Habertürk'te Afşin Yurdakul'un indirim haberi şaşkınlığı – Ensonhaber

Küresel çapta enerji ürünlerinde yaşanmış olan fiyat artışı, Türkiye’de döviz kurlarındaki yükseliş sebebiyle derinden hissedilir oldu.
Dolar kurunun her yukarı hamlesinde akaryakıt fiyatlarına da zam yapılmış oldu.
Son günlerde benzin, motorin ve LPG’ye art arda gelen zamlar vatandaşların belini bükerken, bugün motorinde 44 kuruş indirim yapılmış oldu.
Habertürk’te HT 360 programını sunan Afşin Yurdakul da yayındayken motorin son dakikası geldi.
Zam anonsu icra eden Yurdakul, ondan sonra Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS) mevzuya ilişkin açıklamasını okuyunca haberin indirim bulunduğunu fark etti.
Konuklarının sözünü keserek son dakika bilgisini veren Yurdakul, “Elçiye zeval olmaz ben son dakika bilgisini okuyacağım şundan dolayı. Bir zam haberi bu. EPGİS’ten geliyor bu izahat.” dedi.
Yurdakul, açıklamanın “Gece yarısından itibaren geçerli olmak suretiyle motorinin satış fiyatında 44 kuruş…” kısmına kadar okuduktan sonrasında hata yaptığını anlamış oldu.
Habertürk’te Afşin Yurdakul’un indirim haberi şaşkınlığı VİDEO

Hemen sonra seyircilerden af dileyen deneyimli sunucu, sözlerini şöyleki sürdürdü:
“Oldukça afedersiniz, ben hakikaten bunu zam haberi sandım. Bundan dolayı şimdi önüme düşmüş olduğu için okudum. Hayır burada indirim var. İndirim yapılıyor. Sözümü geri alıyorum. İzleyicilerimiz affetsinler. Ben de zam haberi olarak gördüm. Yalnız 44 kuruşu gördüm ekranda. Bu da iyi bir haber. Bu da bir indirim haberi. Dinleyiciler de bir an heyecanlandıysalar beni affetsinler lütfen. Canlı gösterim cilvesi diyelim.”


Habertürk te Afşin Yurdakul un indirim haberi şaşkınlığı #2

source

About admin

Check Also

İngiltere, Ukrayna'ya tabanca gönderiyor – Cumhuriyet

İngiltere Müdafa Bakanı Ben Wallace, Rusya’ya karşı savunmasını güçlendirmesi için Ukrayna’ya kısa menzilli tanksavar roket …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.