'FETÖ' soruşturması: 60 tutuklama, 23 şahıs aranıyor – Diken

Diken
Yaramazlara birazcık batar!
15/01/2022 08:59
İzmir merkezli 40 ilde ‘FETÖ’ yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 162 şüpheliden 60’ı tutuklandı.
İzmir başsavcılığının soruşturması kapsamında gözaltına alınan 162 şüpheliden 160’ının işlemleri tamamlandı.
Şüphelilerden beşi gözaltı sonucu sıhhat durumu, ikisi mükerrer soruşturma, beşi kanıt durumu, 31’i ‘yararlı itirafçı’ olmaları sebebiyle kolluk birimlerince salıverildi.
Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 60’ı tutuklanırken, 57’si adli denetim şartıyla özgür bırakıldı.
AA’nın haberine bakılırsa gözaltında bulunan iki şüphelinin işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Polis ve jandarmanın 23 şüpheliyi yakalamak için çalışmalarını sürdürdüğü açıklandı.
Filed Under: vitrin
Sokaktaki çocuğa sorsanız, Türkiye’de devletin bile isteye boşalttığı bu alanın vakıf ve dernekler vesilesiyle iş gören tarikatlar tarafınca doldurulduğunu söyler.
Bolu’da mülakattan geçemeyen bir kamu çalışanının itirazı mahkeme tarafınca haklı görüldü. Mahkeme, mülakattaki tutanak eksikliğine dikkat çekti.
İzmir merkezli 40 ilde ‘FETÖ’ yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan 162 şüpheliden 60’ı tutuklandı.
Dövizden TL’ye dönüşüm oranı, belli bir seviyeye ulaşan bankalardan döviz mecburi karşılıklardan alınan senelik yüzde 1,5 komisyon uygulanmayacak.
İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki tantunicide tekrardan kullanılmak suretiyle çöpten biberlerin toplatılmış olduğu bildirildi.


“Genç gazeteci arkadaşlarıma! Bu meslek yorucu bir meslektir. Fakat, insan büyük bir zevkle çalışır. Kalemine daima efendi kal, uşak olmamaya çaba et. Zorunlu kalırsan kır, sakın satma.” Sedat Simavi

source

About admin

Check Also

Zincir marketlere kesilen 2.7 milyarlık cezanın öne sürülen sebebi netleşti! Fiyatlarla bu şekilde oynamışlar! – Sabah

Mevzuya ilişkin Kurul, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde, perakende besin ve temizlik ürünleri ticaretiyle iştigal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recent Comments

Gösterilecek yorum yok.