Bu Cadılar Bayramında 15 Ücretsiz Örümcek Ağı Deseni

Haloween, süslemelerinde sevimli tığ işi örümcek ağı desenleri olmadan eksik kalacak bir fırsat. Tüm bu tığ işi örümcek ağı modelleri çok benzersiz görünüyor ve ayrıca çok fazla zaman ve para harcamadan evinize el yapımı dekoratif ürünler eklemek en iyisi olacak. Pencerelerinizi, kapılarınızı, duvarlarınızı ve evinizin her köşesini bu tığ işi örümcek ağı modelleri ile süsleyebilirsiniz, tığ işi becerilerinizin ve Cadılar Bayramı sevginizin sembolik bir temsili olacaktır.

Tığ Örümcek Ağı Modelleri:

Bu nedenle, her yıl Cadılar Bayramı süslemeleri için çok fazla harcamanıza gerek yok, tığ işi becerilerinizi ortaya çıkarın ve bu harika tığ işi örümcek ağı desenleri koleksiyonunu izleyerek ev dekorunuz için sevimli ve benzersiz şeyler yapmaya başlayın. Bu kroşe örümcek ağı desenleri koleksiyonunu gözden geçirin ve Cadılar Bayramınızı uygun maliyetli bir şekilde özel ve dekoratif hale getirmek için benzersiz fikirler edinin.

Tığ Örümcek Ağı Sarma Modeli:

Tığ işi Örümcek Ağı Sargısı, uygulaması hızlı olan çok eğlenceli ve renkli bir projedir. Bu parçada fazla yer olmadığı için yeni başlayanlar için ve daha da ileri düzeyde olanlar için harika. Karmaşık görünse de, gerçekten çok fazla zaman almıyor. Nihai ürün, herkesin zevk alma şansına sahip olacağı süper havalı bir Noel hediyesi olacak. Gerçek bir kart gibi görünmesi için çizgili renk şemasını ve karttaki görüntüleri kullanabilirsiniz!

çılgınlık

Tığ Işi Spooky Örümcek Ağı Şal Modeli:

Ücretsiz Tığ Işi Spooky Örümcek Ağı Şal Modeli

Bu tığ işi şal, tüm sonbahar ve Cadılar Bayramı ihtiyaçlarınız için mükemmel! Serin sonbahar gecelerinde sıcacık kalmak için atkı ya da şal olarak giyin ya da sevimli bir kostümle giyin. Bu desen herhangi bir boyutta çalışacak şekilde kolayca ayarlanabilir, bu nedenle en çok tercih ettiğiniz iplik ve kanca boyutunu seçin.

çılgınlık

Tığ Örümcek Ağı Kalıbı:

Ücretsiz Tığ Örümcek Ağı Kalıbı

Bu benzersiz tığ işi örümcek ağı deseni, karmaşık tasarımı vurgulayan hassas bir taraklı kenarlığa sahiptir. Çalışmak hiç zaman almaz ve en sevdiğiniz Cadılar Bayramı dekorasyonunu yaratmak için süslemek oldukça basittir.

çılgınlık

Örümcek Web Deseninde Tığ İğnesi:

Örümcek Örümcek Örümcek Örümcek Modeli

Bir duvara asılabilen veya bir masaya oturabilen bu eğlenceli Halloween örümcek dekorasyonunu tığ işi yapın (veya örümcek oyununu sabitleyin). Ayrıca herkesin sırayla, küçük bir doldurulmuş örümcekle, gözleri bağlı olmasını sağlayabilirsiniz.

çılgınlık

Tığ Örümcek Ağı Hırka Modeli:

Ücretsiz Tığ Örümcek Ağı Hırka Modeli

Örümcek Ağı Hırka Tığ Desenimizi kullanın ve yakında Cadılar Bayramı boyunca yolunuzu şekerleme veya şekerleme yapmaya hazır olacaksınız! Bu tığ işi kazak örümcek ağı kolları ile süslenmiştir. Hırka, v yakalı, örümcek ağlı kollu ve düğmeli fermuar kapatma özelliğine sahiptir. Nasıl tığ işi yapacağınızdan emin değil misiniz? Endişelenme! Bu model, size yol boyunca her adımı gösterecek bir fotoğraf eğitimi ile birlikte gelir.

çılgınlık

Tığ Örümcek Ağı Kolye Modeli:

Ücretsiz Tığ Örümcek Ağı Kolye Modeli

Bu tığ işi kolye, 2 iplik ip kullanırsanız ağ gibi görünecektir. Ağın her bir örgüsü, 2 iplik ipliği kullanıldığında her kareyi oluşturan 6 küçük delik oluşturan çift kroşe dikişten yapılır. Bu kolyenin bir başka çeşidi de, onu iplik yerine orta boy bir iplikten yapmaktır. Delikler daha büyük olacağından, bu daha küçük kolyeler için daha iyi olabilir. Ayrıca, daha büyük 12 dokuma bir görünüm için 3 iplik kullanmayı deneyebilirsiniz.

çılgınlık

Tığ Örümcek Ağı Çelenk Modeli:

Ücretsiz Tığ Örümcek Ağı Çelenk Modeli

Sizi gerçekten Cadılar Bayramı ruhuna sokacak mükemmel bir sonbahar dekoru. Bu, hızlı bir şekilde çalışan hızlı ve kolay bir projedir. Tığ işi örümcek ağı çelengi ön kapınıza, verandanıza veya koridorunuza rahat bir his getirecek.’ Çelenk tek parça tığ işidir ve kurdela ile ön kapınıza sabitlenir. Desen, sağda bitmiş ürünü gösteren fotoğrafın altında bulunan blogumda ücretsiz olarak mevcuttur!

çılgınlık

Tığ Örümcek Ağı Hırka Modeli:

Ücretsiz Tığ Örümcek Ağı Hırka Modeli

Tasarım tığ işi örümcek ağları ile oluşturulmuştur. Yeni başlayan bir tığ işi için kanca yapmak kolay. Tığ işi örümcek ağı modeli zor değildir, ancak ileri geri çalışırken dikişlerde uygun gerilimi elde etmek için biraz pratik gerektirir. Bu hırka yukarıdan aşağıya tek parça olarak işlenir ve şekil, artış, azalma ve kısa sıraların kullanıldığı akıllı şekillendirme ile oluşturulur. Desen, giysinin hem içinde hem de dışında bir düğme bandı, bir ön yama cebi ve tek bir merkezden hırka kenarına doğru hareket eden bir ağ motifine sahiptir. Hırka belin hemen altında bitiyor.

Malzemeler:

  • 425g DK Pamuk / Akrilik veya herhangi bir DK (spor) ağırlıklı iplik
  • 100g renk 1 (kremde Patons Cotton DK kullandım, 210m / 100g başına 227 yard)
  • 100g renk 2 (Soluk mavide Sirdar Tropicana Cotton Effect DK kullandım, 100g başına 240m / 262 yard)
  • 125g renk 4 (Patons Cotton DK’yi koyu mavi, 210m / 100g başına 227 yarda kullandım)
  • İpliğe uygun 2 düğme (2 cm çap)
  • 1 beden: UK 12 – 16 (4.00mm kanca)
  • Boyut 2: UK 16 – 20 (4.50mm kanca)

çılgınlık

Tığ Örümcek Ve Ağ Eşarp Modeli:

Ücretsiz Tığ Örümcek Ve Ağ Eşarp Modeli

Bu tığ işi atkı modeli, önümüzdeki kış aylarında küçük süper kahramanınızı sıcak tutmanın gerçekten eğlenceli ve etkili bir yolu olacak bir eşarp yaratacak. Basit bir örümcek ağı tasarımıyla tasarlanan bu atkı, ona oyun alanında uçarken o sonbahar üşümelerini kovması için bir şeyler verecek! Bu Eşarp tüm Yıl Boyunca, her mevsim için mükemmeldir, özellikle Tığ Örümcek ve Web Eşarp Deseni Cadılar Bayramı, Kış, Sonbahar ve İlkbahar !!!

çılgınlık

Tığ Cadılar Bayramı Örümcek Ağı Lolipop Kalıbı:

Ücretsiz Tığ Cadılar Bayramı Örümcek Ağı Lolipop Kalıbı

Bu muhteşem tığ işi Cadılar Bayramı Örümcek Ağı Lolipop Deseni aynı zamanda hem sevimli hem de korkutucu; Bu lolipopun şekli, onu Cadılar Bayramı için en iyi hale getiren örümcek ağından esinlenmiştir. Cadılar Bayramı için oyun eşyaları yaparken, içine bu lolipop desenini ekleyin; çocuklarınız onunla oynamayı sevecek. Masa dekorasyonunuz için biraz tığ işi lolipop yapın ve Cadılar Bayramı sezonu için evinizin köşesini güzelleştirin.

çılgınlık

Charlotte’un Web Bitki Askı Desenini Tığ İşi:

Ücretsiz Tığ İşi Charlotte'un Web Bitki Askı Kalıbı

Bitki askısı yapmak için bu tığ işi örümcek ağı modelini deneyin; Evinizde sevimli ve kullanışlı bir eklenti yapmak için en iyi seçim olacaktır. Oluşturulması çok kolaydır, sadece alttan başlayın ve hacimli Everbilt jüt sicim ipliği ve (h) boyutlu kroşe kancasını kullanarak yukarı yönde çalışın. Bu bitki askısını yapmak için bir dizi tığ işi pratik olacak; yani sizler için kullanışlı ve yenilikçi bir tığ işi modeli olacak.

çılgınlık

Tığ Örümcek Ağı Masa Örtüsü Modeli:

Ücretsiz Tığ Örümcek Ağı Masa Üstü Kalıbı

Bu inanılmaz güzel tığ işi örümcek ağı modeliyle masanızı güzelleştirin; Cadılar Bayramı için masanızı süslemek muhteşem bir seçim olacaktır. Evde bir Cadılar Bayramı partiniz varsa, bu masa örtüsünün varlığı dekorasyonunuzun önemli bir parçası olacaktır. Kırmızı kalpli süper koruyucu ip ve (I) boy tığ ile ev dekorunuza el yapımı eklemeler yapmak daha kolay bir model olacaktır.

iplik esintileri

Spooky Tığ Örümcek Ağı Scrubby Modeli:

Spooky Tığ Örümcek Ağı Scrubby Ücretsiz Desen

Mutfağınız için tığ işi örümcek ağı fırçalama modeli yapın, hem temizlik amaçlı hem de mutfağınızı güzelleştirmek için en iyi seçim olacaktır. Mükemmel dokusu lekelere karşı sert ve ellerinize karşı nazik olacaktır. Hediyelik bir mutfak aksesuarı ararken bu tığ işi örümcek ağı modeli sizin için en iyi seçim olacaktır. Bu kroşe desenini kırmızı kalp fırçalı iplikle yapmak için (h) boyutlu kroşe kullanın. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki bağlantıyı takip edin.

iplik esintileri

Tığ Örümcek Ağı Aplike Kalıbı:

Web Aplike Serbest Desen

Evinizin dekoruna örümcek ağı ekleyerek ama bu sefer tığ ipleri kullanarak hayal gücünüzü genişletin. Bu tığ işi örümcek ağı aplike modeli buna mükemmel bir örnek olacak, yapılışı çok kolay; tığ işi pamuk ipliği ve (1,8 mm) tığ kullanarak yuvarlak simetride çalışın. Ev dekorunuza eğlenceli ve korkutucu bir görünüm katmak için siyah ve beyaz renkte birkaç örümcek ağı aplikesi yapın.

altınlucycrafts

About admin

Check Also

AYM'den velayet sonucu – Halk TV

Antalya’da yaşayan Hilal Erdaş, 2014 senesinde E.E.’den boşandı. Antalya 4. Aile Mahkemesi, Erdaş ile E.E.’nin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir