25 En İyi Fikir ve Öğretici – Bir Parça Gökkuşağı

Nasıl çelenk yapılacağına dair nihai rehber: ilkbahardan sonbahara ve Noel süslerine yönelik en iyi fikirler. Adım adım öğreticiler ve yaratıcı tüyolar!

Kolay ve güzel kendin yap ev dekorasyonu söz konusu olduğunda, çelenkler yapmayı en sevdiğim şeylerden bazıları! Ön kapımızı süslemek için güzel bir çelenk yapmak için süslü aletlere veya malzemelere ihtiyacımız yok.

Bu havuz erişte çelengi ve aşağıdaki makaledeki diğer birçok öğreticiye yönelik bağlantılar!

Doğa çok sayıda harika ve ücretsiz malzeme sunar. Geri dönüşüm kutusundaki şeyler bile Çelenk yapımımız için mükemmel malzemeler olabilir!

Bu ayrıntılı kılavuzda, bahar çiçekleri, sonbahar hasadı, Cadılar Bayramı, Şükran Günü ve Noel’e kadar mevsimleri ve tatilleri kutlamak için herhangi bir tarzda nasıl çelenk yapılacağını keşfedeceğiz!

* Makaledeki bazı kaynaklar bağlı kuruluş bağlantılarıdır. Tam açıklama burada.

Temel Çelenk yapma malzemeleri

Bir çelenk temel yapısı genellikle mevsimlik ve dekoratif unsurların eklendiği bir çelenk formudur. Bu kılavuz boyunca keşfedeceğimiz birçok yaratıcı varyasyon var.

  çelenk nasıl yapılır: ilkbahar sonbaharı ve Noel süsleri için en iyi fikirler.  Adım adım öğreticiler ve yaratıcı Kendin Yap tüyoları!

En sık kullandığımız araç ve gereçler: kaliteli sıcak tutkal ve tutkal tabancası, kenevir sicim veya jüt sicim doğal yaprakları ve dalları ile harika görünen, şeffaf boncuk kordonu veya misina güçlü ve neredeyse görünmez olan, çiçek teli (birçok kez sadece basit renkli ataşlar işi yapacak) başlangıç ​​noktaları olarak ve kaliteli sıcak tutkal

Klasik çelenk formları tel çerçeveler, asma, köpük veya saman çelenkleri. Ayrıca kuru temizleme askıları, eski resim çerçeveleri ve hatta kartondan kesikler kullanarak güzel çelenkler yapabilirsiniz!

Tel çerçeve ile taze bir Noel çelengi nasıl yapılır

Tel çerçeve ile taze bir Noel çelengi nasıl yapılır

Çelenkler hakkında düşündüğümüzde, akla gelen ilk çelenk, kozalaklı ağaçlar, şimşir, kutsal veya okaliptüs gibi herdem yeşil olan, renkli meyveler veya çam kozalakları gibi vurgularla yapılmış zamansız bir Noel çelengidir.

Resimli veya yukarıdaki videolu bu adım adım öğretici size nasıl bir taze Noel çelengi basit bir tel çerçeve bir saatten az bir sürede.

Tel çerçeve yapmak için kuru temizleme askıları nasıl kullanılır

Çelenk yapımı için tel çerçeve yapmak gerçekten çok kolay. Bir kuru temizleme askısı alın ve bir kovanın etrafında şekillendirin. Ücretsizdir ve sadece bir dakika sürer!

tel çerçeve yapmak için kuru temizleme askıları kullanın

Bu DIY tel çerçeveyi birçok farklı çelenk yapmak için kullanabilirsiniz. Örneğin, Dolar Mağazası çiçeklerini kullanan bu güzel DIY çiçek çelengi, burada adım adım öğretici.

Çelenk formları olmadan çelenk nasıl yapılır

Çelenk yapmanın en iyi yanlarından biri, özel malzemeler olmadan her zaman her yerde yapabilmemizdir!

Manolya çelengi yapmak için bir karton parçası kesin

Bir parça karton kesin, biraz manolya yaprağı toplayın, bir saat içinde bu güzel ve ücretsiz DIY manolya çelengi ön kapınızda olacak!

Bir dolarlık çamaşır sepetini bir çelenk yapma aparatına dönüştürün

Dönüş bir dolar mağaza çamaşır sepeti bir çelenk yapma aparatına dönüştürün ve bir çelenk yapmak için tek ihtiyacınız olan bazı bahçe süsleri ve ipler. Burada öğretici!

Yapabilirsiniz bir gıda saklama kabı kullanın hediyeler ve mutfak dekoru için mükemmel bir mini biberiye çelengi yapmak için burada öğretici.

resim çerçevesi DIY çuval bezi Noel çelengi

Hatta büyük bir monogram mektup ya da eski bir resim çerçevesi harika bir çelenk formuna dönüşebilir! İkinci el mağaza resim çerçevesi DIY çuval bezi Noel çelenk öğretici Burada.

asma çelenk nasıl yapılır

Bir asma çelengi kendi başına harika görünür ve üzerinde her türden yeni çelenk yaratmak için doğal bir çelenk formu haline gelir – sonraki fikre bakın.

asma çelenk nasıl yapılır

Üzüm veya hanımeli gibi bahçe asmalarınız varsa, bu öğreticiyi takip ederek kendi asma çelenklerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Sahte çiçeklerden çelenk nasıl yapılır

Renkli bir suni çiçek çelengi yaparken, kompozisyonu dengeli ve doğal görünümlü tutmak iyi bir ipucudur.

Sahte çiçeklerden çelenk nasıl yapılır?

Bir asma çelengi formunda dolar mağazası çiçeklerini kullanarak nasıl bir sonbahar çelengi yapılacağına dair bu eğitimde adım adım daha fazla ipucu ve püf noktası öğrenebilirsiniz.

Çiçeklerle çelenk nasıl yapılır

  çiçek köpüğü üzerinde taze bir çiçek Noel çelengi nasıl yapılır

Taze çiçek çelenkleri, sadece 2-4 gün sürmelerine rağmen çarpıcıdır. İşte bir öğretici ve aşağıda daha uzun süre dayanması için çiçek köpüğü üzerinde taze çiçek Noel çelenginin nasıl yapılacağına dair bir video.

Kuru çiçekler, taze çiçeklerden çok daha uzun süre dayanır. İşte bir öğretici Kurutulmuş Ortancaları kullanarak bir Ortanca çelengi nasıl yapılır ve aşağıda Ortanca çiçeklerinin nasıl kurutulacağına dair bir video eğitimi.

Çam kozalağı çelengi nasıl yapılır

Bir çam kozalağı çelengi, doğal güzellik ve çiftlik evi cazibesiyle doludur. Çam kozalakları doğada bol miktarda bulunur ve sonbahar, Şükran Günü ve Noel süsleri için mükemmeldir.

Çam kozalağı çelengi nasıl yapılır

Ön kapınız için zarif bir çiftlik evi dekor parçası olan çam kozalağı çelenkini neredeyse ücretsiz olarak nasıl kolayca yapacağınıza dair adım adım bir eğitim!

Farklı amaca uygun veya geri dönüştürülmüş malzemelerden çelenkler nasıl yapılır

yeniden tasarlanmış ve geri dönüştürülmüş malzemelerle diy Noel çelenkleri

Evet muhteşem çelenkler yapabilirsiniz eski kazaklardan tuvalet kağıdı rulolarına, patlamış mısırlara ve marshmallowlara kadar hemen hemen her şeyi kullanarak! İnanması zor? Bu yaratıcı yeniden tasarlanmış DIY çelenklerine buradan göz atın!

Noel şeker kamışı çelengi yap

bu şenlik Noel şeker kamışı çelenk plastik torbalardan sadece 30 dakikada yapılır, burada adım adım öğretici!

Eski kitap sayfalarından ve kağıt tabaktan yapılmış DIY çelenk

Ve zanaat için en çok yönlü malzeme olan kağıdı da unutmayın! Buraya‘eski kitap sayfalarından ve bir kağıt tabaktan yapılmış gerçekten yaratıcı bir DIY çelenk!

eski kitap çelengi

Bu çiftlik evi tarzı kağıt çiçek çelenkini eski kitap sayfalarından yapın.

DIY kahve filtresi çelenkleri

Bu kendin yap kahve filtre çelenkleri çok kabarık ve güzel! Aşağıdaki eğitim videoları, biri saman formu, diğeri kağıt tabak kullanıyor!

Bir çuval bezi çelenk nasıl yapılır

Çiftlik evi stilini seviyorsanız, bir çuval bezi çelengi yapın! Bunun gibi 2-3 rulo çuval bezi şeridine ve bir tel çerçeveye ihtiyacınız var.

Bir çuval bezi çelenk nasıl yapılır

Aşağıdaki kolay adım adım video eğitimini izleyin.

Çuval çelenklerinize mevsimsel süslemeler de ekleyebilirsiniz. Bugün nasılsın öğretici.

kolay DIY çuval bezi çelenk

Ağ veya kurdele ile çelenk nasıl yapılır

Deko poli ağ ve kurdeleler o kadar çok renkte gelir ki bu da onları 4 Temmuz, Cadılar Bayramı, Şükran Günü ve Noel gibi özel günler için harika çelenk yapma malzemeleri yapar!

Ağ veya kurdeleli çelenkler nasıl yapılır, burada ayçiçeği çelengi

Ayçiçeği gibi görünen çelenkler bile yapabilirsiniz (eğitim Burada ve aşağıdaki video ) veya kabaklar renkli dekor ağ!

Köpük veya saman çelenkleri nasıl kullanılır

köpük veya saman çelenkleri ile çalışmak kolaydır. Düzenlemeler, iç ve dış mekan çelenkleri ve zanaat projeleri için temel malzeme olarak mükemmeldirler.

havuz şehriye ile yapılan renkli büyük Noel süs çelenk

İki DIY Noel süs çelenkine bakalım! Bu havuz şehriye köpük halkasını başlangıç ​​noktası olarak kullanır ve kaliteli sıcak tutkal süslerin çelenk formlarına takılmasını hızlı ve kolay hale getirir.

metalik altın DIY Noel süs çelenkleri

İkinci yöntem kullanır saman çelenkleri başlangıç ​​noktaları olarak. Özellikle saman rengi altın ve gümüş takılara çok yakışacağı için harika bir fikir! Aşağıdaki video eğitimine bakın.

Sahte yaprak dökmeyen bir çelenk nasıl mevsimlik çelenklere dönüştürülür

Bu şimşir çelengi gibi sahte yeşil bir çelenk her mevsim güzel görünüyor. Aynı zamanda mevsimlik çelenkler oluşturmak için mükemmel bir tuval!

Cadılar Bayramı çelenkleri yapmak kolay, çocuklar için harika el sanatları

Biraz sahte veya gerçek çiçekler ekleyin, bir bahar çelengi olur. Biraz limon veya portakal ekleyin, bu bir California kış çelengi. Biraz canavar gözleri ve dişleri veya DIY tuvalet kağıdı yarasaları ekleyin, şimdi bir Cadılar Bayramı çelenkiniz var! Burada öğretici.

Mutlu çelenk yapımı! Bizi instagramda etiketleyin @apieceofrainbow En sevdiğiniz DIY çelenklerinizle onları görmeyi çok isteriz!

About admin

Check Also

Son dakika | Mansur Yavaş'tan Bahçeli'ye cevap geldi – Cumhuriyet

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Ankara’daki Alparslan Türkeş etkinliğinde çıkan kavga sebebiyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir